Klovneløb 2019 slog alle rekorder, og nu gør vi det igen...

Find dit favoritløb på kortet eller listevisningen herunder og meld dig, familien, vennerne og kollegaerne til Danmarks hyggeligste familieløb!

3. maj 2020
10:00 - 13:00
Aalborg
Gitte Melph
8. august 2020
10:00 - 12:00
Agerskov
Mette Greve
14. juni 2020
10:00 - 13:00
Allerød
Susanne Junge
17. maj 2020
10:00 - 13:00
Assens
Morten B. M. Jacobsen
27. juni 2020
10:30 - 13:30
Bolderslev
Tina Hahn
24. maj 2020
10:00 - 13:00
Brande
Nanna Christoffersen
28. maj 2020
16:30 - 20:30
Brønderslev
Lars Bisgaard Andreasen
13. juni 2020
10:00 - 13:00
Dalmose
Tine Kold Gundersen
17. maj 2020
10:30 - 13:30
Errindlev
Sanne Spandel
10. maj 2020
10:00 - 12:00
Esbjerg
Linette Stig Mackenhauer
20. juni 2020
10:00 - 12:00
Faaborg
Dorthe Hvidtfeldt
17. maj 2020
10:30 - 13:30
Fredericia
Kim Ekstrøm
6. juni 2020
10:00 - 13:00
Grenaa
Mette Thuesen Pedersen
7. juni 2020
10:30 - 13:30
Hammel
Cæcilie Nielsen
6. juni 2020
14:00 - 17:00
Hasle
Joan bærtelsen Pedersen
17. maj 2020
10:00 - 13:00
Hedehusene
Pil Grandjean
7. juni 2020
11:00 - 14:00
Helsingør
Malene Mosevang
16. maj 2020
11:00 - 14:00
Hillerød
Vibeke Selch Laursen
21. juni 2020
11:00 - 14:00
Hjallerup
Carsten Nielsen
4. juni 2020
17:00 - 20:00
Hjørring
Karina Mundberg
21. maj 2020
10:30 - 13:30
Hobro
Karin Nielsen
5. juni 2020
10:00 - 12:00
Hobro
Dorte Fogh Pedersen
18. juni 2020
18:30 - 20:30
Holstebro
Jette Gregersen
6. juni 2020
11:00 - 14:00
Hornbæk
Stine
7. juni 2020
11:00 - 13:00
Humlebæk
Søren Parrot
24. maj 2020
12:00 - 13:00
Højslev
Bente Lykke Eriksen
17. maj 2020
10:00 - 13:00
Hørning
Bo K. Svennesen
3. maj 2020
10:30 - 13:30
Jyderup
Dan L. Hauge-Nielsen
13. juni 2020
11:00 - 14:00
Kalundborg
Mette Gildberg Nielsen
5. juni 2020
10:30 - 13:30
Kirke Såby
Linda Bylov Petersen
7. juni 2020
10:00 - 13:00
Kolding
Geert Madsen
6. juni 2020
11:00 - 14:00
Kolind
Kate Frederiksen
23. maj 2020
12:30 - 15:30
Kølby
Inge Harbo Johansen
12. juni 2020
16:30 - 19:00
Lejre
Betina Kølln
2. maj 2020
10:00 - 13:00
Maribo
Karen Møller Thomsen
17. maj 2020
13:00 - 16:00
Mjels
Preben Nissen Hansen
6. juni 2020
10:00 - 13:00
Nykøbing Falster
Michala Lundemand
11. juni 2020
18:00 - 19:30
Nykøbing Mors
Kirsten Boller Pedersen
24. maj 2020
11:00 - 14:00
Næstved
Fit4livetbootcamp
30. maj 2020
10:30 - 13:30
Odense NV
Louise B. Holsøe
16. maj 2020
10:00 - 13:00
Randers SØ
Nina Øster Ildvad
21. juni 2020
11:00 - 15:00
Ringsted
Anita Hass
19. juni 2020
16:30 - 19:30
Sabro
Betina Bonde
21. juni 2020
10:30 - 12:30
Skive
Jytte Riis
20. juni 2020
11:00 - 14:00
Sæby
Joan Farum Kjærgaard
17. maj 2020
11:00 - 14:00
Tårs
Christina Hjorth
6. juni 2020
10:00 - 13:00
Thisted
Ulla Husted
14. juni 2020
11:00 - 14:00
Valby
Maria Deis
14. juni 2020
12:00 - 15:00
Vejle
Karina Ilsøe
2. maj 2020
15:00 - 16:00
Viborg
Tommy Haun
9. maj 2020
10:00 - 13:00
Videbæk
Ditte Rohde
13. juni 2020
11:00 - 14:00
Vinderup
Mille Jeppesen
27. juni 2020
11:00 - 14:00
Ølsted
Mads Vergo
7. juni 2020
13:00 - 16:00
Ølstykke
Nikolaj Kannik