Klovneløb 2019 slog alle rekorder, og nu gør vi det igen...

Find dit favoritløb på kortet eller listevisningen herunder og meld dig, familien, vennerne og kollegaerne til Danmarks hyggeligste familieløb!

24. maj 2020
12:00 - 13:00
Højslev
Bente Lykke Eriksen
14. juni 2020
11:00 - 14:00
Valby
Maria Deis
30. maj 2020
10:30 - 13:30
Odense NV
Louise B. Holsøe
28. maj 2020
16:30 - 20:30
Brønderslev
Lars Bisgaard Andreasen
4. juni 2020
17:00 - 20:00
Hjørring
Karina Mundberg
17. maj 2020
10:00 - 13:00
Assens
Morten B. M. Jacobsen
5. juni 2020
10:30 - 13:30
Kirke Såby
Linda Bylov Petersen
17. maj 2020
10:30 - 13:30
Errindlev
Sanne Spandel
24. maj 2020
11:00 - 14:00
Næstved
Fit4livetbootcamp
18. juni 2020
18:30 - 20:30
Holstebro
Jette Gregersen
5. juni 2020
10:00 - 12:00
Hobro
Dorte Fogh Pedersen
19. juni 2020
16:30 - 19:30
Sabro
Betina Bonde
6. juni 2020
14:00 - 17:00
Hasle
Joan bærtelsen Pedersen
13. juni 2020
11:00 - 14:00
Vinderup
Mille Jeppesen
6. juni 2020
10:00 - 13:00
Thisted
Ulla Husted
27. juni 2020
10:30 - 13:30
Bolderslev
Tina Hahn
6. juni 2020
11:00 - 14:00
Kolind
Kate Frederiksen
6. juni 2020
10:00 - 13:00
Grenaa
Mette Thuesen Pedersen
6. juni 2020
10:00 - 13:00
Nykøbing Falster
Michala Lundemand
6. juni 2020
11:00 - 14:00
Hornbæk
Stine
21. juni 2020
11:00 - 15:00
Ringsted
Anita Hass
7. juni 2020
10:30 - 13:30
Hammel
Cæcilie Nielsen
7. juni 2020
10:00 - 13:00
Kolding
Geert Madsen
7. juni 2020
13:00 - 16:00
Ølstykke
Nikolaj Kannik
11. juni 2020
18:00 - 19:30
Nykøbing Mors
Kirsten Boller Pedersen
12. juni 2020
16:30 - 19:00
Lejre
Betina Kølln
2. maj 2020
15:00 - 16:00
Viborg
Tommy Haun
13. juni 2020
10:00 - 13:00
Dalmose
Tine Kold Gundersen
2. maj 2020
10:00 - 13:00
Maribo
Karen Møller Thomsen
13. juni 2020
11:00 - 14:00
Kalundborg
Mette Gildberg Nielsen
14. juni 2020
12:00 - 15:00
Vejle
Karina Ilsøe
3. maj 2020
10:00 - 13:00
Aalborg
Gitte Melph
7. juni 2020
11:00 - 14:00
Helsingør
Malene Mosevang
9. maj 2020
10:00 - 13:00
Videbæk
Ditte Rohde
14. juni 2020
10:00 - 13:00
Allerød
Susanne Junge
16. maj 2020
11:00 - 14:00
Hillerød
Vibeke Selch Laursen
20. juni 2020
11:00 - 14:00
Sæby
Joan Farum Kjærgaard
17. maj 2020
10:30 - 13:30
Fredericia
Kim Ekstrøm
21. maj 2020
10:30 - 13:30
Hobro
Karin Nielsen
21. juni 2020
10:30 - 12:30
Skive
Jytte Riis
3. maj 2020
10:30 - 13:30
Jyderup
Dan L. Hauge-Nielsen
27. juni 2020
11:00 - 14:00
Ølsted
Mads Vergo
16. maj 2020
10:00 - 13:00
Randers SØ
Nina Øster Ildvad
8. august 2020
10:00 - 12:00
Agerskov
Mette Greve
17. maj 2020
10:00 - 13:00
Hørning
Bo K. Svennesen
20. juni 2020
10:00 - 12:00
Faaborg
Dorthe Hvidtfeldt
17. maj 2020
10:00 - 13:00
Hedehusene
Pil Grandjean
21. juni 2020
11:00 - 14:00
Hjallerup
Carsten Nielsen
17. maj 2020
11:00 - 14:00
Tårs
Christina Hjorth
10. maj 2020
10:00 - 12:00
Esbjerg
Linette Stig Mackenhauer
17. maj 2020
13:00 - 16:00
Mjels
Preben Nissen Hansen
24. maj 2020
10:00 - 13:00
Brande
Nanna Christoffersen
23. maj 2020
12:30 - 15:30
Kølby
Inge Harbo Johansen
7. juni 2020
11:00 - 13:00
Humlebæk
Søren Parrot