Klovneløb 2019 slog alle rekorder, og nu gør vi det igen...

Find dit favoritløb på kortet eller listevisningen herunder og meld dig, familien, vennerne og kollegaerne til Danmarks hyggeligste familieløb!

21. juni 2020
11:00 - 15:00
Ringsted
Anita Hass
24. maj 2020
12:00 - 13:00
Højslev
Bente Lykke Eriksen
19. juni 2020
16:30 - 19:30
Sabro
Betina Bonde
12. juni 2020
16:30 - 19:00
Lejre
Betina Kølln
17. maj 2020
10:00 - 13:00
Hørning
Bo K. Svennesen
21. juni 2020
11:00 - 14:00
Hjallerup
Carsten Nielsen
17. maj 2020
11:00 - 14:00
Tårs
Christina Hjorth
7. juni 2020
10:30 - 13:30
Hammel
Cæcilie Nielsen
3. maj 2020
10:30 - 13:30
Jyderup
Dan L. Hauge-Nielsen
9. maj 2020
10:00 - 13:00
Videbæk
Ditte Rohde
5. juni 2020
10:00 - 12:00
Hobro
Dorte Fogh Pedersen
20. juni 2020
10:00 - 12:00
Faaborg
Dorthe Hvidtfeldt
24. maj 2020
11:00 - 14:00
Næstved
Fit4livetbootcamp
7. juni 2020
10:00 - 13:00
Kolding
Geert Madsen
3. maj 2020
10:00 - 13:00
Aalborg
Gitte Melph
23. maj 2020
12:30 - 15:30
Kølby
Inge Harbo Johansen
18. juni 2020
18:30 - 20:30
Holstebro
Jette Gregersen
6. juni 2020
14:00 - 17:00
Hasle
Joan bærtelsen Pedersen
20. juni 2020
11:00 - 14:00
Sæby
Joan Farum Kjærgaard
21. juni 2020
10:30 - 12:30
Skive
Jytte Riis
2. maj 2020
10:00 - 13:00
Maribo
Karen Møller Thomsen
21. maj 2020
10:30 - 13:30
Hobro
Karin Nielsen
14. juni 2020
12:00 - 15:00
Vejle
Karina Ilsøe
4. juni 2020
17:00 - 20:00
Hjørring
Karina Mundberg
6. juni 2020
11:00 - 14:00
Kolind
Kate Frederiksen
17. maj 2020
10:30 - 13:30
Fredericia
Kim Ekstrøm
11. juni 2020
18:00 - 19:30
Nykøbing Mors
Kirsten Boller Pedersen
28. maj 2020
16:30 - 20:30
Brønderslev
Lars Bisgaard Andreasen
5. juni 2020
10:30 - 13:30
Kirke Såby
Linda Bylov Petersen
10. maj 2020
10:00 - 12:00
Esbjerg
Linette Stig Mackenhauer
30. maj 2020
10:30 - 13:30
Odense NV
Louise B. Holsøe
27. juni 2020
11:00 - 14:00
Ølsted
Mads Vergo
7. juni 2020
11:00 - 14:00
Helsingør
Malene Mosevang
14. juni 2020
11:00 - 14:00
Valby
Maria Deis
13. juni 2020
11:00 - 14:00
Kalundborg
Mette Gildberg Nielsen
8. august 2020
10:00 - 12:00
Agerskov
Mette Greve
6. juni 2020
10:00 - 13:00
Grenaa
Mette Thuesen Pedersen
6. juni 2020
10:00 - 13:00
Nykøbing Falster
Michala Lundemand
13. juni 2020
11:00 - 14:00
Vinderup
Mille Jeppesen
17. maj 2020
10:00 - 13:00
Assens
Morten B. M. Jacobsen
24. maj 2020
10:00 - 13:00
Brande
Nanna Christoffersen
7. juni 2020
13:00 - 16:00
Ølstykke
Nikolaj Kannik
16. maj 2020
10:00 - 13:00
Randers SØ
Nina Øster Ildvad
17. maj 2020
10:00 - 13:00
Hedehusene
Pil Grandjean
17. maj 2020
13:00 - 16:00
Mjels
Preben Nissen Hansen
17. maj 2020
10:30 - 13:30
Errindlev
Sanne Spandel
6. juni 2020
11:00 - 14:00
Hornbæk
Stine
14. juni 2020
10:00 - 13:00
Allerød
Susanne Junge
7. juni 2020
11:00 - 13:00
Humlebæk
Søren Parrot
27. juni 2020
10:30 - 13:30
Bolderslev
Tina Hahn
13. juni 2020
10:00 - 13:00
Dalmose
Tine Kold Gundersen
2. maj 2020
15:00 - 16:00
Viborg
Tommy Haun
6. juni 2020
10:00 - 13:00
Thisted
Ulla Husted
16. maj 2020
11:00 - 14:00
Hillerød
Vibeke Selch Laursen