Virksomheder der har støttet Danske Hospitalsklovne

Junior klovnesponsorer er virksomheder, der har støttet foreningen i et kvartal eller flere i 2020/2021. Her kan du se, hvem de er.
 
Vil du vide mere, så kontakt os på post@danskehospitalsklovne.dk eller 78 77 95 00
1  /  2  /  3  /  A  /  B  /  C  /  D  /  E  /  F  /  G  /  H  /  I  /  J  /  K  /  L  /  M  /  N  /  O  /  P  /  R  /  S  /  T  /  U  /  V  /  W  /  Z  /  Ø

123-Rent

2B Biler

3k Cleaning Service

3xuid

A-Z Isolering & Totalentreprise

A.T. Have og Anlæg

A/S Butikstorvet

A/S Conserves-Teknik

A/S Gråsten Teglværk

Aalborg Tagmaling & Facaderenovering Apås

AB Bogføring

AB Metal

ABA Teknik

ABM Transport Aps

Acel Shop

ACTING Byg Herrerådgivning

Adapt Transportbånd & Remme Aps

Adival

Advokatfirma Anita Stanek

Advokatfirmaet Opstrup

AH Handel & Transport Aps

AHC Rengøringsservice

AHS Anlægsgartner

Ajour-Team

Aktiv El A/S

Alad VVS og Klima

Alex Slamsugning Aps

Alf Myhre Transport

Alfredsen Aps

All Labels

Allan Risum Risumfeldt

Allan Toft Aps

Allelev Smedie & Landbrugsservice Aps

Als Dækservice

Åmarken v/ Svend Erik Olsen

AN-Maler

Anders Lundsgaarrd

Andersen Byggefirma Aps

Angelo Køleteknik A/S

Anlægs Entreprenøren Poul Mathiesen

Anlægsgartner Holm V/ Lars Holm

Anlægsgartner Leif Øhblom

Ansø of Denmark

AP Maskiner

Arkitekt Sofie Overgaard

Arkitektfirma Mette Maegaard Nielsen

Arminox

Arotek Aps

Ason A/S

Asset Management Aps

Aulum El Service

Aut. El Installatør Kasper Nielsen

Aut. Kloakmester Bjarne G.Sørensen

Auto Hans

Auto-Blik

Autobude A/S

Autoværksted Ammendrup

B.M. Consult

BA Administration.nu

Bakkely Dagsvad

Balanceregnskab

Ballerup Turistfart

Ballum IT

Baltic Shipping Company

Bango A/S

Barebilligst.dk

Bavnevejens Auto

BB Diving

BBN Nordic

BC Haveservice

BC Maskiner

BE Installationer

Beck & Beck Aps

Beder Byg

Bedre Leg

Begravelsesforretningen Per Ryevad

Bendo

Bent Pedersen Lunde A/S

Bent's Vinduespolering

Bente Yde Nissen

Beregnerservice NORD

Bergmann Biler

BH Montering

BHS Revision

BI Joe Aps

Biavler Jens Højbjerg Christensen

Bigårdens El & Alarm Teknik Aps

Birkebo STU & Bostøtte

BJ Production Aps

Bjerre og Lindskog Aps

BL Rustfri Montage

Blik & VVS Installatør v/ Gert Flæng

BLP Tagdækning

BMH Byg Aps

Bo Frimodt Rådg. Ingeniørfirma

Bo's MC

Bogholderiet

Bohn Kloak

Boliggruppen

Bording Fronts A/S

Boreco P/S

Botilbuddene Nordenfjords

Box Nordic Aps

BP Ejendomme Middelfart Aps

Bradstedlund Rengøring

Bramming Blik & Ventilation

Brdr. Jensens Eftf

Brdr. Larsen Spedition

Brdr. Oest

Brdr. Weisbjerg

Brilleriet.dk

Brinch Byg

Brix & Kamp

Brændegaarden v/ Gårdejer Niels-Erik Galsgaard

Brøndby Dyreklinik

Brøndbyvester VVS

Brøns Ingeniørfirma Aps

BS Steeltech

BSM Maskinfabrik

BTM Byg

Bukam Entreprise

Bulemester Aps

Buschardt Byg & Renovering

Busholm V/ Jørgen Jacobsen

Buur VVS & Kloak Aps

Byens Bandagist

Byggefirmaet PMP A/S

Byggefirmaet Wagner

Byggemester

Byggeri & Teknik I/S

Byggetilladelsen Aps

BygTech

C.Byg

C.N.Consult

CAD-Tegnestuen

Cafe & Restaurant Nykøbing

Cafe Jydepotten

Cathrine Clemmensen

CGH-Nordic A/S

Champion Denmark

Chr. Lund Transport A/S

Christian Steel Design

Christinas Malerfirma

Cinox Aps

Civilingeniør Rune Strube

CJL Byg

Claus Larsen

CLC-Turist Odense

Cleanex Rengøringsservice

Cloudpilot.dk

CMP Transport

CN-Biler

Comfort Marineservice

Companized A/S

Compex

Containerspot A/S

Contec Group Aps

Convena Distribution

Cora Blomster

Cozy Living

Cramer's Anlæg og Belægning

D E A Support

DA Service Aps

Dam-Byg

Dan Skilte A/S

Dan Sweep A/S

Dan-Markering Aps

Dana Electric

Dance Academy Laxholm

Dancontainer A/S

Danibo Fanø Sommerhusudlejning

Danregn Vandingsanlæg

Dansk Niro Teknik Aps

Danske Fiskeauktioner A/S

Darringe Byg

Databusiness

DC Tømrer og Montage

De 2 Gulvslibere Aps

De Blå Busser

Degener Byggerådgivning

Dehlsen & Sønner VVS A/S

Den Lille Hundesalon

Diamantgruppen

DiGa Bilpleje

Dit El-Center

Ditlevsen & Skov Installationer

DJ Entreprise

Djursland For Fuld Damp

Djurslands Hundesalon

DM Gulvservice

Dolmer Arkitekter

Dominator Technology

Dorte Holst Regnskab

Dortheasminde Opformering

dreadheadshop

Drøhse Tømrer & Snedker

DSH Revision

Durlev Keramik

Dybbøl Køkkenmontering

Dækværkstedet V/ Torben Strøm

E. Kristensen & Søn Aps

E.Kristensen & Søn Aps

E.M.Fiberglas

Ebberup Vognmandsforretning

Ebeltoft Gårdbryggeri

Eco-Team

EDC Møglerne Nr. Snede

EDC Poulsen & Vester

EDC Skov/Park & Haveentreprenør

Egelev Smedie

Egil Rasmussen Århus A/S

EH Stål Maskinværksted Aps

Ejnar Kornerup A/S

EK Blik

Eko-Kompressorteknik Aps

El-Installatør Jan Henriksen

El-Team Vest A/S

Elektrikeren Nord A/S

Elektro Service.dk

Eltechno Aps

Enmandsfirmaet

Entreoprenør Søren Philip Berthelsen

Entreprenør Benny Petersen A/S

Entreprenør Frede Vest Hansen Aps

Entreprenør Ivan Bastrup Jakobsen

Entreprenør Jes Larsen

Entreprenør Jørgen Nielsen A/S

Entreprenørfirmaet TS

Entreprenørfirmaet Vejstrup Maskinstation Aps

Erhvervsdykker Kim Hansen

Erik Fals EL-Teknik

Erik Gade Invest Aps

Erik Jørgensen Eftf A/S

Erik Jørgensens Eftf. A/S

Esbjerg Galvanoindustri Aps

ETP Consult

EXPO-NET Danmark A/S

F. Bugge Holding

FA Freelance

Fa. Jens Sørensen Iveco Kolding

Fair Import Aps

Fakta Fiber A/S

Fantasi-Leg Aps

Fejekosten Viceværtservice

Feldballe Tømrerforretning

Filmtekster V/ Inger E.Drachmann

Finns Haveservice

FINSØ A/S

Firma Brian Holt

Fischer Pure Nature

Fiskeauktion Nord

Fjordvejens Bygningsservice

Flammetesten

Flemming Badura Industrimontage

Flemmings Produkthandel Aps

Flindt Kloakservice

Flise Kompagniet

Flovlev Maskinforretning A/S

Fly Larsen VVS

Flyvholm Beslag & Værktøj A/S

FN 220 Ida Marie

Fodterapeut Bodil Lund Olsen

Frameworks Arkitektur

Fredericia Løve Apoteket

Fredlev Byg

Fredmar's Beslagsmedie

Freelance Tømeren

Fremtidens Livsstil

Fritek Maskinfabrik

Fyns Have & Ejendomsservice

Fyns Kran Udstyr A/S

Førstehjælp For Dig

Gain Ejendomme og Invest Aps

Galerie Wolfsen

Gårdejer Anker Jensen

Gårdejer Arne H.Christensen

Gårdejer Brian Jeppesen

Gårdejer Chresten Nielsen

Gårdejer Erik Bruun-Sørensen

Gårdejer Erik Lorensen

Gårdejer Esben Wulf Andersen

Gårdejer Georg Martensen

Gårdejer Henning Peder Pedersen

Gårdejer Henning Sørensen

Gårdejer Jacob Sander-Larsen

Gårdejer Jens Jørgen Neimann Jensen

Gårdejer Jens Larsen

Gårdejer Kristian Nielsen

Gårdejer Morten Tindbæk Hansen

Gårdejer Peter Jørgensen

Gårdejer Ronnie Hastrup

Gårdejer Steen Rømer

Gårdejer Torben Grathwohl

Gårdejer Torben Hørlyck Jørgensen

Gårdejer Verner Nielsen

Gedsted Autoophug

Gendarmer Ostedelikatesse

Genika Aps

GH Service

Give Køreskole

GJ Coating

Gjellerup Maskinsnedkeri

Gl. Tangegaard Aps

Gram Slotssmedie

Grindsted Dyrlæge Aps

Grødstrædes Græsslåning

Grøn Teknik

Grønkjærs Maskinværksted

Grønnegård Byg

Grønskov Service

Guhring

Gustav H.C. A/S

GV Revision Registreret Revisions-Firma

H. Hvolgaard A/S

H.Hvolgaard A/S

H.Strandgaard

HA Byg

Hac Art Paint v/ Jan Hansen og Bjarne Hansen

Haderslev Ny Tømrerforretning Produktion

Hadsten Maskiner

Hadsund Erhvervsbygninger ll Aps

Halkærskov v/ Niels Dahl Nielsen

Hammerum Stålbyg A/S

Handelsmand Arnfred M. Madsen

Håndværkergården A/S

Hans Eriks Vinduespolering

Hansens Kloak & Entreprenør

Harding Poulsen Vognmandsforretning Aps

Hasle Tømrefirma

Hasselager Auto Aps

Hausbau

Have & Anlæg Lillevang

HB Transport Aps

HBK Data Service

HC Auto

HD Bolig

Hedan Gulve

Helbo Skilte A/S

Helenes Malerforretning

Helge Buch

Helge Hansens Eftf

Helsted Malerfirma

Henning Bjerre VVS Aps

Henriks Hvidevarer

Hey Joe'sTattoo

HJ Handel Aps

Hjallerup Træ og Spærfabrik

Hjerting Montage /V Lars Andersen

Hjortefarm Gårdejer Ole Andersen

Hjørring Ny Murerforretning

HLT Service Aps

HM Regnskab

HMP Entreprenør

Hobson Aps

Hollandsbjerg Vognmandsforretning

Holst Byg & Stålmontage Aps

Holsted Maskinudlejning

Holtech Medical Aps

Horsens Autoservice

Horup Bolig

Hotel Ansgar

Hotel Phønix

House Of Blinds

Hova Fine Foods Aps

Hushåndværk Aps

Huus Auto

Hvidbjerg Service Aps

Hvinningdal Malerservice Aps

Høgdal Entreprenør I/S

Høgsberg Maler

Højbjerg Dyreklinik

Højbjerg El-Service

Højholt Rådgivende Ingeniører Aps

Højvang Entreprenør

Høng Gulvservice A/S

Hørby Gulv

Ida's Kontorservice

Idrætscenter Vendsyssel

IHK Anlæg

Il Regnskab & Administration Aps

Ingeniør Lars Ankersen

Intension

Italy & Italy Ristorante

J. Dyhr

J.E.H. Elteknik

J.K. El & Køl Aps

J.K. Montage

J.O. Tagdækning Aps

Jacob Bjerre Industrimaskiner Aps

Jan Ove Kristensen

Jan's El-Teknik Aps

Jans Malerservice

JB Tømrer

JBE-Elteknik

JBJ Entreprise

JE-BO

Jellesen-Tag

Jens Konrad A/S

JensenGrill A/S

Jespers Gardiner

JH Byg & Inventar

JH El Aps

JH Regnskab

JH Smede & Montageservice Aps

JK Splint

JKS

JM Miljørådgivning

JN Montage

John Bull Pub Ålborg

John Pilegaard Aps

Johs Provstgaard A/S

Johs. Provstgaard A/S

Joost EL

JS Autogården

JSH Byggeservice

Juhl Andersen Byggefirma

JV Tagdækning

JV-Træpiller

Jyllandsakvariet

Jynsk Tømrer & Snedker

Jysk Ventilation Aps

Jægerhøj Montage

Jørs Biler

K-Rens A/S

K. Holmgreen & Søn

K.E.Mammen Aps

K.L Orto Teknik

K.L. Byg Aps

KAAS & MARKSØ

Kaj Bech A/S

Kaj Kjærs Grusgrav

KAMI STÅL

Karens Plejeservice

Karl Erik Lund

KBS Tømrer-Montage

KBS Tømrer-Montage Aps

KD Hardwood Aps

Kea Phønix Aps

Keldor

Kent Højtryk

Ketty Skov

Kewlaw

Kim's Transport & Flytteforretning

Kirkeby Bænke

Kirkeby Cheese Export A/S

Kiropraktor Laila Hansen Aps

Kjellerup Apotek

Kjærgaard & Simonsen

Kjærsgaard & Simonsen

Klejtrup VVS

Klingbjerg Smedie

Klinik For Fodterapi

Klinik For Fodterapi I Sundhedshuset

Klinisk Tandtekniker Sonja Selmer Jensen

Klintebjerg Efterskole

KLK Anlæg

KN Fuge & Bygningsservice

Knold

Knud K. Kristiansen VVS

Kobra Forma A/S

Koed Tømrer og Byggeforretning

Kolding Byg

Koldsø Smede & Maskinservice A/S

Koldsø Smede & Maskinservice Aps

Konsulentfirmaet Silkebjørnen

Konvex Aps

Kopa-Radio Aps

Kragborg Råfoder

Krenk VVS

Kristinas Køreskole

Kristoff Transport

Krogh's Gulv & Solafskærmning

Krogh's Tagmaling

Kronjyllands Malerfirma

Kruby

Kurt Bjerrum

KØ Brolægning

LAB-BYG V/ Lars Bjørn

Landbrug V/ Ejnar Ravn & Joan Ravn

Landbrugsservice

Landinspektør-Firmaet Bonefeld & Bystrup.dk

Landmand Erik Bent Sørensen

Landmand Kjeld Sørensen

Landmand Per Lykkegaard Cgristensen

Landmand Poul Erik Kristensen

Langenæs Blomster

Langhoff & Juul Aps

Langstruplund Rideskole/Hestepension

Lanotek

Lantmannen A/S

Lars Krog Hansens Tegnestue Aps

Lars Rasmussen Auto Aps

Larsen Ejendomsservice

LB Truck Service Aps

Lea Nørgaard Landskab

Ledet Have og Anlæg

Lentz Arkitektur

LH Revision

Lindstrøm Trans

Lips Teknik Aps

LJ Byg Aps Bindslev

LK Salg & Import

LLS Service

LN Pro V/ Bent Olsen Aps

Loca Aps

Logi System Aps

Lokal Revision

Lokalrevision

Lovisegaard v/ Knud Just

LS Byg

LS Montage

LT Automation Aps

LT-Regnskabsservice

Lucia Blomster

Lund's Planteskole

Lundagergaard V/ Niels Lundager Hansen

Lundemose Byg

Lundholms Auto

Lundhuset Aps

Lundtoft Bogføring.dk

Luplau og Poulsen Arkitekter Aps

Luxenburger

Lyders & Svend G

Lyhne VVS

Lyndrups Rengøring

Lyngs Tøm'ren

Lystrup Fysioterapi I/S

Lønborg Totalbyg Aps

Lørslev VVS Aps

MA Stål

Mads Bonderup A/S

Mads Bøll Haver

Makne Fugeteknik

Maler'n

Malerfirma Bente Langvad

Malerfirma Christina Hansen

Malerfirma E & J Rasmussen

Malerfirmaet Jan Pedersen

Malerfirmaet Jørgen Hansen & Søn

Malerfirmaet Jørgen Jensen

Malerfirmaet Karl Hansens Eftf.

Malerfirmaet Kjøller-Værk Aps

Malerfirmaet KN

Malerfirmaet Marlene Chilgenbach

Malerfirmaet Martin Kjærgaard Madsen

Malerfirmaet Per Jacobsen

Malerfirmaet Worm Aps

Malermester Dorthe L.Eybye

Malermester Frk. Gaardmand

Malermester Per Wolff

Malermester Vinther

Malerpris.Dk

Mariannes Malerfirma

Markings

Marslev Vvs

Martin Den Dulk

Martin Pro Shop Nord Aps

Maskinfabrikken Frem

Maskinfabrikken SKN

Maskinfabrikken Trofa

Maskinstationen Himmerland

Maskinstationen Leth Agro

McCabes Training Stables

MediaIT

Medical Scandinavia Aps

Mega Overflade-Teknik Aås

Mega Overflade-Teknik Aps

Meiers Maskinstation Aps

Meldgaard Boligudlejning

Meyer's Tegnestue

MH Total

Michael Krogsbøl Andersen Arkitekt MMA

Michael Madsen Aps

Midtgaard Farver

Midtjysk Akva

Midtjysk Palleservice

Milltech Aps

MJ Lift A/S

Mja Multiservice

MK Tømrer & Snedker

MK-EL Aps

Molanders Malerfirma

Mors Thy Burmesisk Tolke og Erhvervsservice

Morten Knudsen Stål & Maskinteknik

Moseby Smedie & VVS

Mosekærgaard A/S

Mouridsen Gardiner

MS Containers

MS Industriteknik Aps

MS INSTALL

Multitech Danmark

Munch & Pedersen A/S

Murer og Tømrerfirma Bak-Nielsen

Murerfirma Steffen Pedersen

Murerfirmaet Brogaard

Murerfirmaet Erik Dag Nielsen

Murerfirmaet Jens Nørager

Murerfirmaet Lodahl

Murerfirmaet Søren Kirkegaard

Murermester Bent Borg

Murermester Folmer Nielsen & Søn

Murermester Gert Petersen Aps

Murermester Henrik Jensen Aps

Murermester Jakob Jensen

Murermester Kurt Lund Andreasen

Murermester Martin Andersen

Murermester Ulf Søgaard Aps

Møbelkonservator Lars Toftum

Møldrup VVS A/S

Møns Auto

Mørch Varmeservice

Mørk Andersen Byg Aps

N+P Arkitekter

Nakskov Installationsforretning Aps

Navilogic Aps

Nembyg

New Nordic Healthcare

Newtec A/S

Nibe Camping

Nicodan

Niels Kalhave A/S

Nimbus Nordic A/S

Nitram Oil A/S

Nord Profil A/S

Nordenskov Kartoffellager

Nordjysk Grundvandssænkning

Nordkystens Flisemurer Aps

Norkab A/S

Nova Regnskab

Nowaks Murerforretning

Nr. Galten Vognmandsforretning Aps

NSH Nordic A/S

Ny Næstved Modelindustri Aps

Nykøbing El-Service

Nymindegab Snedker & Tømrer-forrerning Aps

Nyrup Installation A/S

Nørreris Put and Take

O-Montage & Service Aps

Oblings Gårdbutik

Olesen Vikarservice

Olling Auto & Omsynsværksted

Olsen Montage Aps

One Vision Aps

ONV Arkitekter Aps

Orla Thomsen Rødekro Aps

Oskars Bud & Flytteforretning

Over Jerstal VVS

Overgaard Murer Kloak Aps

OX 3 Ventilation

P. Kristensen Aps

P.O.Service

P.V. Regnskabsservice

P.Ø. Transport Aps

Partner Team Aps

PC Totalentreprise

Pedersen Junior

Pelsdyravler Henning Kold Jørgensen

Pelsdyravler Poul Madsen

Per Andersen A/S

Performex

PestCon Aps

PH Byg & Søn Aps

Pillevarme Aps

Plinio

PN Møbelfabrikken Aps

Polarkøl Aps

Poul Normann

POWERFLEX Aps

Praktiske Gris

Preben Maler

Prime Ocean A/S

Primo Vinduespolering

Pro & Co

Pro-Tæk ApS

Præfa Byg v/ O.J.Beton

PS Grafisk

PS Vinduespolering

PSH Montage

Purus A/S

PVH Byg

Pyndtsblik

PØ Transport Aps

Raaby's Tegnestue

Raadvad Smedie

RACO A/S

Rademachers Orthodontiske Laboratorium

Rådgivende Ingeniørfirma Jan Boes

Rådhuskælderen

Rahbek VVS

Randers Arkitekter Aps

RD Data

Rebildfejeren

Recke-El

Refleks Olieovne

Refsvindinge Entreprenør

Ren Hjem

Renner Entreprise Lolland

Renox Rengøring & Vinduespolering

Reparations & Montage Smeden

Revisions & Regnskabskontoret Aps

Revisionsfirmaet Axel Gram

Revisionsfirmaet Chr.Knudsen

Revisionsfirmaet Morten Schneider

Revisorfirmaet Jørgen Larsen

Revisorgården I Odense

Ribers Maskinimport A/S

Riddersholm Tømrer & Ejendomsservice Aps

Rise's Brød

RKS Service

Rod's Anlæg

Romalt Maskinstation

ROSA Dagskole Roskilde

Roskilde Haveservice

Rotor A/S

RS Entreprise

Ryomgård El

Rødovre Køreskole

Røgeriet I Svaneke

Rørgrossisten

S-Connect-KVM Gruppen

S.O.S Service & Rengøring Aps

S222 Lady Gaga

Salg Af Fisk v/Dorus Ehlert Andersen

Salon Erik

Salon Hårtoppen

San Elektro Heat

Sandormen

SB Entreprise

SBR Service

Scan-Motor Aps

Scandic Pelagic A/S

SD Randers Aps

SD-Randers Aps

Seaside Hotel Thyborøn

Sebo Murer Design

SEH Autodele A/S

Sejerskoven Begravelsesforretning Aps

Sekjærgård

Sensu

Service-Teknik

SG Handel & Transport Aps

SH Ensilering

SH Pavillioner

Ship Cargo Aps

Sig Smede & VVS Aps

Sikker Rådgivning Aps

Silcofa A/S

Silvasti Transport A/S

Simik

Site Facility Aps

SK-Sikring

Skadedyrssikring DK Aps

Skaka Seafood Aps

Skals Regnskabsservice

Skippers KØLETEKNIK

Skjern Boligmontering

Skjern Murerfirma Aps

Skorstensfejeren

Skorstensfejerfirmaet Michael Hestbjerg Pedersen

Skorstensfejermester Kim Johansen

Skousen Holstebro

Skovlygården Økologisk Landbrug

Skovsen Development Aps

Skovtop

Skovvejens Tømrer & Snedkerforretning

Sky Support

Skælskør Auto Elektro

Skæremanden

Slagelse Rørservice

Sly's Service

Smedemeste John Forsmann

Smedemester John Forsmann

Smedemester Tage Bak

Snedkermanden

Snedkermester Erik K.Boye

Snoghøj Murerforretning

Snoldelev Maleren

Snøvsen v/ Poul Olsen

Soft-Team I/S

Solbakkens Tømrer

Special Tandklinikken Sønderjylland

Spigro

Spjald Brolæggeren Aps

SQLDBA

SS Ejendomsservice

SSP Data & Vikar Service

St. Lyngby Kran & Container Aps

Star Produkts A/S

Steel Partners Aps

Steel Products A/S

Steel-Tech

Sten Kjær Aps

Stoense Revision

Stoffers Smede- og Maskinfabrik

Storøhage Kartofler Aps

Strandby Byggeri Aps

Strandby Produkt Aps

STS Støvring A/S

Svend Erik Rasmussen

Svends Værktøj Aps

Sydfyns Malerforretning

Sydvestjysk Klovpleje

Sygehuskiosken

System TM

Sølvagergaard

Søndergaard Danholm Aps

Sønderup-Suldrup Maskinstation A/S

Søren O Stål & Montage Aps

Søren Skov Olesen

T.B. Office

Tal Tanja

Tandlæge Lund

Tandlægerne Nørregade 11

Tandtekniker Irene Westergaard

Taxavognmand Søren Brix

TB Office

TBH Byg

Teglgaard Tag & Facade Aps

Teknisk Agentur

Teleteamet

Terndrup Motorservice

TH Håndværk Aps

TH Mur & Fliser Aps

Them Andelsmejeri

Theo De Vos Aps

Thisted-Fjerritslev Cementvarefabrik A/S

Thomas Martin Laursen Holding Aps

Thor Isolering

Thornvig Jensen A/S

Thusgaard El-Center

Tidens Tømrer Aarhus

TJ Malerfirma

TM Ejendomsservice

Toftegaard Byg Aps

Tom Malling Alt i Træer

Tommy's Taxa

Tonica Elektronik

Tonny Lundquist Bygge og Anlægsentreprenør

Total Assistance

Trekantens Rengøringsservice Aps

Trifolium Regnskab

Trillingegaard & Højbye Aps

Trustrup Gulvbelægning Aps

Trækompagniet

TS Tømrer og Ejendomsservice Aps

Turns Talservice

Tvis Køkkencenter Holstebro I/S

Tækkemand & Tømrermester Jesper Thygesen Aps

Tømrer & Bådebygger Finn Møller Aps

Tømrer & Bygningssnedker Jørn Gravesen

Tømrer & Snedker Per Larsen

Tømrer & Snedkerfirmaet V/ Jimmy Friberg

Tømrer & Snedkermester Martin Munch Aps

Tømrer & Snedkermestre Juul & Valentin

Tømrer- og Snedkermester Gert Dyrløv Andersen

Tømrer/Snedkermestre Juul & Valentin

Tømrerfirmaet A.C.Lund Aps

Tømrerfirmaet Fritzen

Tømrerfirmaet Larsen & Søn

Tømrerfirmaet Nur Just Petersen

Tømrermester Benny Andersen

Tømrermester David Vemborg

Tømrermester Jacob Jeppson

Tømrermester Jean-Albert

Tømrermester Kim Frederiksen

Tømrermester Per Christensen

Tømrermester Peter Lerche Aps

Tømrermester Scheibel

Tømrersvenden V/ Ole Lygtved Jensen

Udlejer Michael Krog

Uni-Rep

Valdsø Aps

Varig Teknik & Miljø

Vejbæk Maskinstation

Verner Jensen Krantransport

Vester Åby Slagterforretning

Vestergaard & Lauridsen

Vestjysk Gulvafslibning

Vibla

Viborg Elektro

Viborg Ingeniørerne A/S

VICA Danmark A/S

Vigsø's Maskinstation

Vikar & Haveservice

Vilstrup Smedje

Vines Erhvervsmøbler

Vinpusheren

Vinrosen

Virkelyst Rådgivning

Vognmand Brian Damsgaard

Vognmand Carsten Christensen

Vognmand Chr.Nielsen & Søn

Vognmand Erling Andersen

Vognmand Finn Petry

Vognmand Frank Jørgensen Aps

Vognmand H.H. Jørgensen I/S

Vognmand I Midt og Nordjylland Ebbe K.Jensen

Vognmand Jakob Andreasen

Vognmand Jan Jensen A/S

Vognmand John Olsen

Vognmand Preben Hansen

Vognmand Thomas V.Christiansen

Vognmand Tommy Nørregård Aps

Vognmandsfirmaet Brdr. Andersen

Vognmandsfirmaet Frode Væggemose

VVS-Bendixen Aps

VW Randers

Væhrens Aps

Værktøjsfabrikken Paw

Wendelbo Interiors A/S

Wesenberg Rådg.Ingeniørfirma Aps

Wibotec

Wietske's Fodpleje

Wincon

Windhager Nordic Aps

WINMASTER

WM i Bogføring

Wulff Regnskab & Administration

Z-Teknik

Zoneterapi V/ Manne Mie Kjærgaard Nielsen

Ølsted Entreprenør

Ønaf Entreprenør & Smed

Østergaard Filter

Østjysk Antenneservice Aps

Øvejens Murer Aps

3 gode grunde til at støtte allerede i dag

  1. Vi når halvdelen af alle indlagte børn.
  2. Hjælp os med at nå flere.
  3. Spred glæde blandt sygdomsramte børn i hele landet.