Virksomheder der har støttet Danske Hospitalsklovne

Junior klovnesponsorer er virksomheder, der har støttet foreningen i et kvartal eller flere i 2020/2021. Her kan du se, hvem de er.
 
Vil du vide mere, så kontakt os på post@danskehospitalsklovne.dk eller 78 77 95 00
2  /  3  /  A  /  B  /  C  /  D  /  E  /  F  /  G  /  H  /  I  /  J  /  K  /  L  /  M  /  N  /  O  /  P  /  R  /  S  /  T  /  U  /  V  /  W  /  Z  /  Ø

2M Steel

3k Cleaning Service

3P Logistics A/S

A Trading Fugekemi

A-Z Isolering & Totalentreprise

A.Trading Fugekemi

A/S Gråsten Teglværk

Aagaard Højtryk Aps

Aarhus Ventilation ApS

ABA Teknik

ABM Transport ApS

Acel Shop

ACelSHOP

ACO Nordic A/S

Advokatfirma Anita Stanek

Advokatfirmmaet Anette Brinkmann

AG Precision Aps

AH Handel & Transport ApS

AH Resource

AH Resources

AK Administration

Aktiv EL A/S

Alex Slamsugning Aps

Alfa Service ApS

Alfredsen Aps

Alina Firmarengøring

All Labels

All-Light A/S

Allan Risum Risumfeldt

Allan Toft ApS

Allround Regnskabsservice

Alu-Comp A/S

Ami Bogføring

Andersen Byggefirma Aps

Angelo Køleteknik A/S

ANH Engineering A/S

Anlægs Entreprenøren Poul Mathiesen

Anlægsgartner Holm V/ Lars Holm

ANR Maskinværksted

AntOn's

AP Montage

Aplus VVS

Århus Frugt og Grønt Engros

Arkitekterne Vejen

Arkitektfirma Mette Maegaard Nielsen

Arkitektfirmaet HS A/S

Arkitri A/S

Arminox

Arnum VVS

Augusta

Aulum Autoteknik

Aut. Elinstallatør Kasper Nielsen

Aut.El Installatør Kasper Nielsen

Aut.Kloakmester Steen Larsen

Aut.Skorstensfejer Jens Brandt

Auto Gram Diesel v/ Søren Gram

Autodan ApS

Autoværksted Ammendrup

Avia Radio

AZ Trading

B E Installationer

B.Hundahl

Bakkely Dagsvad

Ballum IT

Baltic Shipping Company

Bango A/S

Baun Consult

Bauns Tømrer og Snedker

Bavnevejens Auto

BD Steel

BE Installationer

Beatræ A/S

Beck & Beck ApS

Beder Byg

Beefeater Pub

Bell Hvidevareservice

Bella Italia Svendborg

Bellaitalia Svendborg

BENDO

Benny Johansen & Sønner

Bent Dyreborg Aps

Beregner Service NORD

Beregnerservice NORD

Berg Industri Service

BG Udvikling Aps

BH Transport

Biavler Jens Højbjerg Christensen

Bikein ApS

Birch Byg & Montage

Birger A. Handel

Birkebo STU og Bostøtte

Bisgaard Landskabsarkitekter

Bisgårdens El & Alarm Teknik ApS

BJ Production ApS

Bjørnbaksvej 8 ApS

Blikkenslager Jon Jørgensen

Bloch Tool

Bo's MC

Bo-Expert ApS

Bogholderiet

Bohn Kloak

Boreco P/S

Bossen & Hansen A/S

Box Nordic Aps

BP Ejendomme Middelfart Aps

Brdr. Clausen Automobiler

Brdr. Jensens Eftf.

Brdr. Larsen Transport ApS

Brdr. Mann

Brdr. Weisbjerg

Bregninge Kro

Brinch byg

Brokær og Far

Brøns Ingeniørfirma Aps

BS Steeltech

BSM Maskinfabrik

BTM Byg

Buschardt Byg og Renovering

Buur VVS & Kloak Aps

Byens Auto I/S

Byg & Leg

Byg og Mal ApS

Byggefirmaet Blom & Bjerg

Byggefirmaet Orla Kragelund

Byggefirmaet PMP A/S

Byggefirmaet Wagner

Byggemester Padborg

Byggeri & Teknik I/S

Bygningshåndværkeren Søren Maarslet

Byholm Aps

Bække Entreprenørforretning

Bækkelund by Mank A/S

C.C.Biler A/S

C.N.Consult

CAD-Tegnestuen

Cafe & Restaurant Nykøbing

Cafe Jydepotten

Cafe Marina

Carsten Andersen Maskinfabrik

CGH-Nordic A/S

Chr. Lund Transport A/S

Chr.Lund Transport A/S

Christian Steel Design

Christinas Malerfirma

Claus Maler

CLC-Turist Odense

Cleanex Rengøringsservice

Cloudpilot.dk

CMP Transport

CN Biler

CN-Biler

CO Murer & Entreprenør ApS

CodeSoul Consulting

Companized A/S

Consel

ContainerGården

Contec Group ApS

Cora Blomster

Corbo tech Nordic Aps

Coscor ApS

CS Byggeservice

CSK Leasing

Cæsar's Service

DA Service ApS

Dagrofa Food Service

Dagrofa Foodservice

Dahl & Gravesens Murerfirma

Dam-Byg

Dan Skilte A/S

Dan Sweep A/S

Dan-Ox Padborg A/S

Dan-Ox Padborg Aps

Dana Electric

Dangroup 2012 ApS

Dansk Fliserådgivning og Salg

DAS Karrosseri

DaService Aps

Day Birger Et Mikkelsen

De Blå Busser

DEA Support

Degener Byggerådgivning

Dehlsen & Sønner vvs A/S

Deko-Team

Den Gyldne Brød

Dent Fix

Desitek

Diamantgruppen

DiGa Bilpleje ApS

DIGITELL

Din Hjemmeservice

Ditlevsen & Skov Installationer

Djurs Maskinservice

Djursland For Fuld Damp

Djurslands Hundesalon

DM Gulvservice

Dolmer Arkitekter

Dominator Technology

Dorthe's Skilte

Drost El-Service ApS

Durlev Keramik

Dækværkstedet v/ Torben Strøm

E.M. Fiberglas

Eberhardts Malerfirma

Eco-Team

EDC Poulsen & Vester

EDC Poulsen Vester

Egelev Smedie

EH Stål Maskinværksted ApS

EK Blik

EKJ Renovation & Containerudlejning

EKO-Kompressorteknik Aps

El-Team Vest A/S

Elektrikeren Nord A/S

Elevator Bue

Eng Salonen

Eni-Trade International A/S

Enmandsfirmaet

Entreprenør Frede Vest Hansen ApS

Entreprenør Frederik Jensen

Entreprenør Søren Philip Berthelsen

Entreprenør Thomas Jervin

Entreprenør Tonny Gammelby ApS

Entreprenørfirmaet TS

Entreprenørfirmaet Vejstrup Maskinstation Aps

Erhvervsdykker Kim Hansen

Erhvervspoleren ApS

Erhvervsskolen Vestjylland

Erik Gade Invest Aps

Erik Jørgensen Eftf A/S

Erik Jørgensen Eftf. A/S

Erik Jørgensens Eftf A/S

ETP Consult

Event Eksperten

Fa Freelance

Fa. Jens Sørensen Iveco Kolding

Fa.Jens Sørensen Iveco Kolding

Fair Import ApS

Fejekosten Viceværtservice

Ferdinand Medical

FGM A/S

Filmtekster V/ Inger Drachmann

Filmtekster V/ Inger E. Drachmann

Finn Sørensen ApS Vvs og Teknik

Finns Haveservice

Firma Brian Holt

Fiskeauktion Nord

FJ Byg

Fjordvejens Bygningsservice

Flak Byg

Flemmings Produkthandel ApS

Flexmand Jensen

Flindt Kloakservice

Flise Kompagniet

Flisekompagniet

Flisemureren vCarsten Pedersen

Fly Larsen VVS

Fodklnikken v/ Doris Mosen

Fodterapeut Bodil Lund Olsen

Folke-Larsens Eftf. A/S

Fort Østerlund

Forum Smede & VVS

Fredericia Løve Apoteket

Fredmar's Beslagsmedie

Fremtidens Livsstil

Frifelt Kardan Aps

Fritek Maskinfabrik

Frode Rasmussen eftf

Fyns Have & Ejendomsservice

Gaaseholm Anlæg

Galerie Wolfsen

Gårdejer Arne H.Christensen

Gårdejer Bjarne Jensen

Gårdejer Chresten Nielsen

Gårdejer Cresten Nielsen

Gårdejer Esben Wulf Andersen

Gårdejer Georg Martensen

Gårdejer Hennig Peder Pedersen

Gårdejer Henning Sørensen

Gårdejer Jens Jørgen Niemann Jensen

Gårdejer Kristian Nielsen

Gårdejer Lars Jørgen Larsen

Gårdejer Ronnie Hastrup

Gårdejer Ronnie Hastrup Tolstrupgaard

Gårdejer Steen Rømer

Gårdejer Torben Grathwahl

Gartner Jan Krogh

Gartner n.Bent Nielsen

Gartneri V/ Arne Andersen

Gendarmer Ostedelikatesse

Genfa Træpiller

Give Auto ApS

Gjellerup Maskinsnedkeri

Gjellerupvej Maskinsnedkeri

Gl.Hasseris VVS ApS

GMF A/S

Goul MXTeknik

GP Glass-Peening A/S

Green Graphic ApS

Grindsted Dyrlæge Aps

Ground Account I/S

Guhring

Gunnar Murer

GV Revision Reg. Revisionsfirma

GV Revision Registreret Revisionsfirma

H 151 Nordahl ApS

H. Hvolgaard A/S

H.H. Transport Sundsøre ApS

H.H.Transport Sundsøre ApS

H.Hvolgaard A/S

H.M. Hansen Vanskelig Træfældning

H.Strandgaard ApS

HA Byg

Hac Art Paint

Haderslev Ny Tømrerforretning Produktion

Hadsten Maskiner

Hadsund Erhvervsbygmimger ll ApS

Hadsund Erhvervsbygninger ll Aps

Håland Ark

Hammerum Stålbyg A/S

Handelsmand Alrnred M.Madsen

Handelsmand Arnfred M.Madsen

Hangler Vinduespolering

Hansens Kloak & Entreprenør

Hanso

Hasle & Jan-Oles Turisttrafik

Hasle Tømrerfirma

Hasselager Auto Aps

Hausbau

HAVENS Danmark ApS

Havnens Røgeri Hvalpsund

HC Auto

HD Bolig

Heaven.nu

Hedegaard Industries A/S

Helbo Skilte

Helenes Malerforretning

Helge Buch

Helledie Revision

Helsted Malerfirma

Henrik Madsen Tømrerfirma

Henriks Hvidevarer

Hesselagergaard Gods

Hey Joe's Tattoe

HHH Murerservice

HJ Handel Aps

Hjortefarm Gårdejer Ole Andersen

HM Regnskab

HNN Byggefirma

Horup Bolig

Hotel Ansgar

Hova Fine Foods Aps

HSR Fugeteknik

Hundefrisøren v/ Lena Horne

Huus Auto

Højbakkens Bondegårdsferie-Dagpleje

Højbjerg Dyreklinik

Højbjerg El-Service

Højvang Entreprenør

Høng Gulvservice A/S

Hørby Gulv

Ib Andersen VVS

ICK Handelsselskab ApS

Ida's Kontorservice

Idrætscenter Vendsyssel

IHK Anlæg

Ingeniør Lars Ankersen

IntraVision

Italy & Italy Ristorante

J. Dyhr

J.A. Skovrup ApS

J.A.Skovrup ApS

J.Dyhr

J.E.H. Elteknik

J.K. Montage

Jan Ove Kristensen

Jans El-Teknik Aps

Jarnes A/S

JBJ Entreprise

JE-BO

Jellesen-Tag

Jens Konrad A/S

JensenGrill A/S

JF Data Service ApS

JG Cartec

JH Byg & Inventar

JH Smede & Montageservice Aps

JK Splint

JL Montage Teknik

Jo Montage/ Olesen Vikarservice

John Pilergaard ApS

Joost El

JS Autogården

JS Multi v/ Jesper Lund

JS Trafikskole

JV Tagdækning

JV-Træpiller

K-Rens A/S

K. Holmgreen & Søn

K.L.Byg ApS

K2 Consult A/S

Kaj Kjærs Grusgrav

Karens Plejeservice

Karl Erik Lund

Karlslunde VVS

KD Hardwood Aps

KEA Phønix ApS

Kenneths Køreskole

Ketty Skou

Kimbrer Computer ApS

Kims Transport & Flytteforretning

Kiropraktor Laila Hansen Aps

Kjellerup Apotek

KJK Asfalt

Kjærsgaard & Simonsen

KL Entreprenør Service ApS

Klinisk Tandtekniker Ninna Aarøe Nielsen

Klinisk Tandtekniker Sonja Selmer Jensen

Klintebjerg Efterskole

KLK Anlæg

Koed Tømrer og Byggeforretning

Kolding Byg Tømrer & Snedker Aps

Koldsø Smede & Maskinservice Aps

Konvex Aps

KP Erhvervsbiler ApS

Kracon

Krenk VVS

Kristoff Transport

Krogens Bo og Fritidsgård

Krohn Dental ApS

Krone Scanbalt A/S

Kruby

Kruk Byg & Renovering

Kurt Bjerrum

Kvik-Auto v/ Gregers S. Mathiasen

Landbrugsservice

Landbrugsvikar Syd

Landinspektørfirmaet K.Ravn-Christensen

Landmand Daniel Krog Frederiksen

Landmand Kjels Sørensen

Landmand Martin Raun

Landmand Peter Bredahl

Landmand Poul Erik Kristensen

Lange Sikkerhedsudstyr

Langholm Frugt

Langstruplund Rideskole/ Hestepension

Langstruplund Rideskole/Hestepension

Lasse & Janus Byg ApS

Laudal Byg Aps

Laugstruplund Rideskole/Hestepension

Laursens Tømrer og Snedkerforretning

Lea Nørgaard Landskab

Learn2drive

Learntodrive

Legeborgen

Leif Olesen & Sønner Aps

Lej En Mand Til Lidt Af Hvert v/ Kristian Overgaard

Lindhardt & Krull Aps

LJ Byg ApS Bindslev

LM Lagerhotel

LN Bogføring.dk

Loca Aps

Lokal Revision

Lokalrevision

Loredo Bar

LS Byg

LS Service

LSM Pumper

Lund Huset Aps

Lunds Planteskole

Luplau & Poulsen Arkitekter ApS

LVK Biler

Lyders & Svend G.

Lynddahl Plast

Lyndrups Rengøring

Læborg Autohandel

Lørslev VVS Aps

M Seals

MA Revision

MA Stål

Mads Bonderup A/S

MadsBøll Haver

Magview

Maler'n v/ Erik Lyngaard Jørgensen

Malerfirma Bente Langvad

Malerfirma E & J Rasmussen

Malerfirma Jeppe Just

Malerfirmaet Bjarne Andersen

Malerfirmaet Jørgen Jensen

Malerfirmaet Karl Hansens Eftf

Malerfirmaet Kjøller-Værk Aps

Malerfirmaet Niels Hansen ApS

Malerfirmaet Onkel Maler

Malerfirmaet Per Jacobsen

Malerfirmaet Rytgaard ApS

Malerfirmaet Worm Aps

Malermester Dorthe L.Eybye

Malermester Frk.Gaardmand

Malermester Grethe Pedersen

Malermester Lene Fardrup ApS

Malermester Loan Huynh

Mariannes Malerfirma

Marielyst Haveservice

Marine-EL

Marslev VVS

Martin Den Dulk

Maskinfabrikken FREM

Maskinfabrikken Seema

Maskinfabrikken Trofa

Maskinstation Harald Thorsen

Maskinstationen Himmerland

Maskintransport v/ Kjeld Eriksen & Søn Aps

Maslinstation Leth Agro

Mathias-Kælderen

MediaIT

Medical Scandinavia ApS

MH Entreprise

Michael Krogsbøl Andersen Arkitekt MMA

Midtgaard Farver

Midtjydsk Beton-Vare og Elementfabrik

Midtjysk Akva

Midtsjællands Maskinværksted ApS

Mieritz Consulting

MIJA Windpower Aps

Milltech ApS

MJ Inventar Montering

MJ Lift A/S

MK-EL ApS

MLJ Gulvservice

MM Brolægning

MMR-Miljø og Marine Rådgivning ApS

Mobilfrisøren Else Marie

Moeskjaer Tømrer & Montage ApS

Molanders Malerfirma

Moment Fotografi og Film A/S

Morten Knudsen Stål & Maskinteknik

Morten Skindbjerg ApS

Motto

Mouridsen Gardiner Aps

MS Containers

MTJ Industriservice

Multitech Danmark

Munkebo Seafood

Murer Bo Korsiara

Murer Bo Kosiara

Murer og Tømrerfirma Bak-Nielsen

Murerfirma Niels Bugge

Murerfirmaet Sigvald Rasmussen

Murerfirmaet Søren Fynbo Aps

Murermester Folmer Nielsen & Søm

Murermester Folmer Nielsen & Søn

Murermester Gert Petersen Aps

Murermester Jakob Jensen

Murermester Kurt Lund Andreasen

Murermester Lars Jørgensen

Murermester Martin Andersen

Murermester Rasmus Greve Nygaard

Murermester Thomas Hedegaard

Musik & Sjov For Børn

Møbelkonservator Lars Toftum

Møldrup VVS A/S

Mørch Varmeservice

Nakskov Isoleringsforretning ApS

Naturtrimmeren

Nellemann Dental Aps

New Nordic Healthcare

NF Granit & Grus

Nicholaisen A/S

Nicodan

Nielsens Skadedyrsservice

Nimbus Nordic A/S

Noe Dahl Smedie

Nord Profil A/S

Nordjysk Grundvandssænkning

Nordsmark

Nova Regnskab

Nr. Snede Slagtehus

NSH Nordic A/S

Ny Landtaxi

Ny Næstved Modelindustri ApS

Nyborg Begravelsesforretning

Nyrup Installation A/S

Næsby Auto

Nørgaards Køreskole

Nørreris Put and Take

O-Montage & Service Aps

Olling Auto & Omsynsværksted

Olsen Montage Aps

One Vision Aps

Onlinelingeri.dk Fleur Bodywear

Oskars Bud & Flytteforretning

Ove Madsen Byg ApS

Overgaard Murer Kloak Aps

OX3 Ventilation

P. Kristensen ApS

P.O.Service

PackPartner

Padborg Park

Partner Team Aps

PH Byg & Søn

PH Byg & Søn ApS

Pillevarme ApS

PJS

Plinio

Polarkøl Aps

Poul Normann

Powerflex Aps

Praktiske Gris

Prime Ocean A/S

Primo Vinduespolering

Præfa-Byg v/ OJ.Beton

PSH Montage

Purus A/S

PVH Byg

PØ Transport

Raab's Tegnestue

Raaby's Tegnestue

Rademachers Ortho. Lab.

Rahbek Montage og Miniservice

RD Data

Realmæglerne Viborg Ole Havvig

Rebildfejeren

Recke-El

Refleks Olieovne

Refsvindinge Entreprenør

Refsvindinge Enttreprenør

RegnskabsHuset ApS

Reklamemesteren

Remmer A/S

Ren Hjem

Renoma

Reperations & Montagesmeden

Revisionsfirmaet Axel Gram

RevisorGården

RH-Bioservice

Riget Transport

RMJ Montage dk

RMJ Montage.dk

Rod's Anlæg

Rotor A/S

RS Entreprise

Ryslinge Tagdækning

Rødovre Køreskole

Saabyg ApS

Salg Af Fisk V/ Dorus Ehlert Andersen

Salon Erik

Salon Zig Zax

San Elektro Heat

Sancon Aps

Sannholm EL

Santa-Fe

SBR Service

SBR Service V/ Søren B.Rasmussen

Scandic Pelagic A/S

Scantool

SD-Randers ApS

Sensu

Serridslev Tanktransport

SG Handel & Transport ApS

SH Pavillioner

SH Regnskab

Sikker Rådgivning Aps

Simik

Skals Regnskabsservice

Skandek Tagelement

Skjern Boligmontering

Skjern Murerfirma ApS

Skorstensfejeren

Skorstensfejerfirmaet Michael Hestbjerg Pedersen

Skorstensfejermester Kim Johansen

Skorstensfejermester Martin Blicher

Skousen Holstebro

Skoventreprenør Troels Pedersen

Skovgaard Entreprenøren

Skovs Tagdækning

Skovsen Development ApS

Skovsen Holstebro

Sky Support

Skæremanden

Skæremanden v/ Tommy Funke

Sleipner Mechanical A/S

Sly's Flexservice

Smede & Maskinforretning

Smede Bilen V/ Per Nørskov

Smede- & Maskinforretning

Smedegaarden

Smedemester Tage Bak

Snedkermanden

Snedkermester Erik K .Boye

Snedkermester Erik K.Boye

Snoghøj Murerforretning

Snoldelev Maleren

Soft-Team I/S

Solbakkens Tømrer

Sparsø Gruppen

Special Tandklinikken Sønderjylland

Specialtandklinikken Sønderjylland

Spjald Brolæggeren ApS

St. Lyngby Kran & Container ApS

St.Lyngby Kran & Container Aps

Steel ApS

Steel Products A/S

Stenhøj Auto

Storgaard Media

Storøhage Kartofler A/S

Storøhage Kartofler Aps

Strandby Produkt ApS

Struer Kleinsmedie

Stsolfilm.dk

Svend Wind Automobiler

Sydfyns Autocamper

Sydfyns Malerforretning

Søby Maskinaktieselskab

Søndergaard Danholm Aps

Søren O Stål & Montage Aps

Søren O. Stål & Montage ApS

Søren Skov Olesen

Tage Johansens Flytteforretning

Tal Tanja

Tandlæge Lund

Tandlægerne Nørregade 11

Tandproteknikeren Nykøbing F

Tåstrup Erhvervsrengøring

Taxa Vognmand

TaxaVognmand Søren Brix

TB Office

TBH Byg

Teknisk Agentur

Terndrup Motor Service

TH Håndværk Aps

TH Mur & Fliser Aps

Thermex Scandinavia

Thisted Entreprenørforretning

Thisted Maskinteknik

Thisted-Fjerritslev Cementvarefabrik A/S

Thomas Martin Laursen Holding Aps

Thornvig Jensen A/S

Timring VVS

TJ malerfirma

TNG Engineering

Toftegaard Byg Aps

Tommy's Taxa

Tonica Elektronik

Top Interieur

Trier Industries

Trillinggaard & Højbye Aps

Trækompagniet

TS Snedkerservice

TS Tømrer og Ejendomsservice ApS

TTA Service Aps

Turns Talservice

Tylvads Multiservice

Tækkefirmaet E Knudsen & Søn

Tømrer & Snedker Per Larsen

Tømrer & Snedkerfirmaet V/ Jimmy Friberg

Tømrer & Snedkermester Martin Munch Aps

Tømrer & Snedkermestre Juul & Valentin

Tømrer Dall

Tømrer og Snedkermester Mogens Jensen

Tømrerfirmaet Dennis Mortensen

Tømrerfirmaet Fritzen

Tømrerfirmaet Peter Buur-Andersen

Tømrerfirmaet RNS

Tømrerhuset ApS

Tømrermester Heide

Tømrermester Jacob Jeppson

Tømrermester Niels Lorentsen

Tømrermester Per Christensen

Tømrermester Peter Lerche ApS

Tømrermester Scheibel

Tømrersvenden V/ Ole Lygtved Jensen

Tømrersvenden V/Ole Lygtved Jensen

Udlejer Michael Krog

Ullerup Regnskabsservice

Ulstrup Flyttetransport

Varig Teknik & Miljø

Vase VVS

Vedsted Gulvservice

VEM BYG

Vembye Photo

Vendsyssel Loft & Hulmursisolering Aps

Vendsyssel Lofts & Hulmursisolering ApS

Vestbirk Service

Vester Åby Slagterforretning

Vestergaard & Lauridsen

Vestjysk Gulvafslibning

Viborg Elektro

Viborg Ingeniørerne A/S

Viborg Renovation

VICA Danmark A/S

Vikar & Haveservice

Vildbjerg Sports & Kulturcenter

Villers Smede og Maskinservice

Vines Erhvervsmøbler

Vinpusheren

Vinrosen

Visby Maskinstation

VM I Bogføring

Vognmand Bo Olesen

Vognmand Carsten Christensen

Vognmand Claus Larsen / Texas Ranch ApS

Vognmand Claus Larsen/ Texas Ranch Aps

Vognmand Frede Bull Hansen

Vognmand Jan Jensen A/S

Vognmand John Olsen

Vognmand Ole Moeskjaer Hansen

Vognmand Ole Moeskjær Hansen

Vognmand Rigmor L.Buch

Vognmand Viggo Villadsen

Vognmandsfirmaet Brdr.Andersen

Vrads Put and Take

VW Randers

Wendelbo Interiors A/S

Wesenberg Rådg. Ingeniørfirma ApS

Wibotec

Wikka A/S

WILLERUP&

WinMaster

Wolf VVS

Wullum Palsgaard A/S

Zoneterapi v. Hanne Mie Kjærgaard Nielsen

Zoneterapi V/ Hanne Mie Kjærgaard Nielsen

Ø.S.G. A/S

Øens Bedemand

Ønaf Entreprenør

ØSG A/S

Østergaard Filter

Østjysk Antenneservice Aps

3 gode grunde til at støtte allerede i dag

  1. Vi når halvdelen af alle indlagte børn.
  2. Hjælp os med at nå flere.
  3. Spred glæde blandt sygdomsramte børn i hele landet.